Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać

Oddział Ośrodek Adopcyjny
Regionalnego Ośrodka Polityki
Społecznej w Rzeszowie

Siedziba:

ul. Hetmańska 9, 35-045 Rzeszów

 Adres do korespondencji (nie dotyczy WBD)

Korespondencję listową do Oddziału Ośrodek Adopcyjny prosimy kierować na adres:
Regionalny Osrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów.
Prośba ta nie dotyczy korespondencji dotyczącej WBD.

Dojazd

Dojazd do nas możliwy jest autobusami MPK: 
5, 6, 7, 8, 12, 13, 26, 34, 37

 

Kontakt

 

Sekretariat (17) 850 79 20
Fax (17) 850 79 46

 

 


Godziny pracy Ośrodka Adopcyjnego:

od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.30 do 15.30 
(przyjmowanie stron w godzinach 8.00 do 14.30)
w piątek od 7.30 do 18.00 (przyjmowanie stron 8.00 do 17.30)

Kadra 

Jolanta Zarówna - Kierownik Oddziału Ośrodek Adopcyjny Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, pedagog -  j.zarowna@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 637
Marta Jaworska - Zastępca Kierownika Oddziału Ośrodek Adopcyjny, pedagog -  m.jaworska@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 637

Pedagodzy:

Katarzyna Bieńkowska - k.bienkowska@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 629,
Marzena Cypryś - m.cyprys@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 628,
Urszula Dudek - u.dudek@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 930,
Elżbieta Gancarz - e.gancarz@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 606,
Bartosz Kołodziej - b.kolodziej@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 931,
Anna Kozłowska-Ferenc - a.ferenc@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 629,
Wiesław Kwiecień - w.kwiecien@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 34 666,
Wioleta Szczurek - w.szczurek@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 931

Psycholodzy:

Ewelina Bembenek - e.bembenek@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 628,
Paulina Cielec - p.cielec@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 34 666,
Monika Draus - m.draus@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 606,
Izabela Kinelska-Krzysiak - i.krzysiak@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 931,
Agnieszka Oczoś - a.oczos@rops.rzeszow.pl –Tel. (17) 85 07 930,
Katarzyna Popko k.popko@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 931,
Ewa Rybka-Oktaba - e.oktaba@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 930,
Paulina Szuster-Twardy- p.szuster-twardy@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 34 666,
Elżbieta Węglarska - e.weglarska@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 74 70 628,
Agnieszka Zachacz - a.zachacz@rops.rzeszow.pl Tel. (17) 85 07 931

wstecz