Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Konferencja kończąca projekt SENTINEL

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie jako partner projektu „SENTINEL Rozwój i wzmacnianie pozycji przedsiębiorstw społecznych w celu maksymalnego zwiększenia ich wpływu na sektor ekonomiczny i społeczny w państwach Europy Środkowej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Europa Środkowa zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji kończącej ww. projekt. Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najważniejszych rezultatów projektu oraz dyskusję na temat ich wykorzystania w praktyce.

Do najważniejszych punktów programu należy m.in.

  • webinarium dotyczące wykorzystania potencjału sieci przedsiębiorstw społecznych w czasach kryzysu,
  • webinarium dotyczące zapewnienia jakości szkolenia w dobie kryzysu,
  • panel dyskusyjny dotyczący możliwych rozwiązań w jaki sposób przedsiębiorstwa społeczne mogą radzić sobie w czasie obecnego kryzysu.

Ponadto odbędzie się oficjalne zawiązanie Międzynarodowej Sieci Wsparcia Przedsiębiorstw Społecznych (SETAN), a także ogłoszenie zwycięzców konkursu filmów o ekonomii społecznej wraz z prezentacją nagrodzonych filmów.

Konferencja odbędzie się w dniu 19 czerwca 2020 roku w godzinach 9:45 – 13:40. Z powodu panującej pandemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 konferencja będzie miała charakter internetowy. Rejestracja możliwa jest za pomocą linku:

https://developingopportunitiestogether.eventbrite.ie

 W związku z międzynarodowym charakterem wydarzenia językiem konferencji będzie angielski. Nie przewiduje się tłumaczenia na język polski.

W załączeniu informacja o konferencji wraz z harmonogramem w języku angielskim.

 Więcej informacji na stronach wydarzenia oraz projektu:

 https://www.facebook.com/events/275457050159099/
 https://www.facebook.com/CentralEuropeSentinel/posts/846127452558354
 https://www.interreg-central.eu/Content.Node/SENTINEL.html

Do pobrania:


wstecz