Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Aktualności

Spotkanie makroregionalne 10-11 czerwca 2019 r.

W dniach 10-11 czerwca w Sandomierzu w ramach projektu „Liderzy kooperacji” odbyło się pierwsze od momentu rozpoczęcia prac nad testowaniem Modelu Kooperacji spotkanie makroregionalne. Oprócz członków zespołów projektowych z wszystkich pięciu zaangażowanych w działania województw, w Sandomierzu pojawili się także liczni przedstawiciele Wojewódzkich Podmiotów Sektorowych działających na obszarze makroregionu I.

więcej

Targi Ekonomii Społecznej

W dniu 9 czerwca 2019 r. w Parku Kultury i Wypoczynku „Bulwary” Rzeszów odbyły się Targi Ekonomii Społecznej zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Targi odbyły się w ramach Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości zorganizowanego przez Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy.

więcej

Finał wyprawy Positive Ways Polska 2019

Województwo Podkarpackie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza na Finał wyprawy Positive Ways Polska 2019...

więcej

Finał X Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”


W dniu 3 czerwca 2019 r. odbył się finał X Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”.

więcej

Targi Ekonomii Społecznej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Targach Ekonomii Społecznej, które odbędą się w niedzielę 9 czerwca 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku „Bulwary” Rzeszów.

więcej