Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Aktualności

Spotkanie makroregionalne 30 września - 1 października 2019 r.

W dniach 30 września - 1 października 2019 r. w Sandomierzu odbyło się  siódme spotkanie makroregionalne w ramach projektu „Liderzy kooperacji”. Głównym tematem rozmów Zespołów ds. Modelu oraz Komitetu Sterującego było omówienie aktualnego stanu postępów w pracy nad testowaniem Modelu w II kamieniu milowym.

więcej

FORUM INICJATYW LOKALNYCH POLSKI WSCHODNIEJ. EKONOMIA SPOŁECZNA I SOLIDARNA NA WSCHODZIE KRAJU W DN. 18.09-20.09.2019 r.

W dniach 18 -20 września 2019 br. w miejscowości Baranów Sandomierski w woj. podkarpackim, w zespole pałacowo-parkowym odbyło się drugie spotkanie instytucji otoczenia ekonomii społecznej i solidarnej Polski Wschodniej pod hasłem „Forum Inicjatyw Lokalnych Polski Wschodniej. Ekonomia społeczna i solidarna na wschodzie kraju”.

więcej

Wizyta studyjna w województwie dolnośląskim w ramach realizacji projektu pozakonkursowego „Koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie podkarpackim w latach 2018-2019”.

W dniach 04–06.09.2019r. w ramach realizacji projektu pn. „Koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie podkarpackim w latach 2018-2019” odbyła się trzydniowa wizyta studyjna do województwa dolnośląskiego...

więcej

Partnerskie Zespoły Kooperacji z Podkarpacia wymieniają doświadczenia

W dniach 16-18 września 2019 r., członkowie Partnerskich Zespołów Kooperacji (PZK), Wojewódzkiego Zespołu Kooperacji oraz Zespołu ds. Modelu z województwa podkarpackiego uczestniczyli w trzydniowym partnerskim spotkaniu wymiany doświadczeń, które zostało zorganizowane w ramach projektu „Liderzy kooperacji”.

więcej

Mieszkanie Wspomagane dla osób chorujących psychicznie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie informuje, że od czerwca 2019 roku funkcjonuje Mieszkanie Wspomagane dla osób chorujących psychicznie przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”w Dębicy.

więcej