Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Aktualności

Możliwość zgłaszania kandydatów do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Marszałku Województwa Podkarpackiego


Rregionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie informuje, że dnia 3 grudnia 2019r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego Poz. 5897 opublikowano ogłoszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego z dnia 25 listopada 2019r. o możliwości zgłaszania kandydatów do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Marszałku Województwa Podkarpackiego.

więcej

Uroczyste zakończenie kolejnej edycji wojewódzkich konkursów profilaktycznych.  


W  dniu 5 grudnia 2019 r. w Refektarzu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbył się finał XIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2019” oraz IX edycji konkursu na profilaktyczny spot filmowy.

więcej

Konferencja: „Rehabilitacja zawodowa osób  z niepełnosprawnością – teraźniejszość i przyszłość”

W dniu 28 listopada 2019 r. w Auli Nova w budynku Fundacji Więź Pokoleń w Tarnobrzegu, o godz. 9.00. odbędzie się konferencja: „Rehabilitacja zawodowa osób  z niepełnosprawnością – teraźniejszość i przyszłość” organizowana przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej i Rehabilitacji Społecznej „Bo mogę!” w Tarnobrzegu.

więcej

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ EKONOMII SPOŁECZNEJ!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza mieszkańców Podkarpacia na wyjątkowy świąteczny kiermasz, na którym będzie można kupić ręcznie wykonywane ozdoby i dekoracje świąteczne, choinki, stroiki, kartki świąteczne oraz szeroką gamę świątecznych inspiracji.

więcej

Spotkanie trzech Komitetów Sterujących w Ustroniu

W dniach 14-15 listopada w Ustroniu odbyło się wspólne spotkanie trzech Komitetów  Sterujących realizujących wdrażanie Modelu Kooperacji w gminach miejskich (makroregion południowy), miejsko-wiejskich (makroregion północno-zachodni) i wiejskich (makroregion wschodni).

więcej