Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Aktualności

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o AIDS”


12 grudnia 2018 r. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego pt „Porozmawiajmy o AIDS”.

więcej

Bezpieczne wakacje 2018 – finał XII edycji konkursu


W dniu 7 grudnia 2018 r. w Refektarzu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbyło się uroczyste zakończenie XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018” oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy.

więcej

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ EKONOMII SPOŁECZNEJ!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Podkarpacia na 6 edycję wydarzenia - Bożonarodzeniowy Kiermasz Ekonomii Społecznej, który odbędzie się 8 grudnia br. w Centrum Handlowym PLAZA Rzeszów w godzinach od 10.00-17.00.

więcej

Wizyta studyjna we Włoszech w ramach realizacji projektu pn. „Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

            W dniach 16 – 19.10.2018r. w ramach realizacji projektu pn. ”Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”, odbyła się międzynarodowa wizyta studyjna we Włoszech, w której wzięli udział członkowie Zespołu ds. tworzenia standardu, w tym osoby zajmujące się projektem w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie.

więcej

Informacja nt. szkolenia „Formy pracy terapeutycznej i opieki nad osobami starszymi przebywającymi  w instytucjach pomocy społecznej”

Informujemy, że szkolenie pt. „Formy pracy terapeutycznej i opieki nad osobami starszymi przebywającymi  w instytucjach pomocy społecznej” przeprowadzone będzie w...

więcej