Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie pn. "Kompetencje społeczne".

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie w związku z wykonywaniem zadań wynikających z art. 21 ust.2 ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004r. (t.j. Dz.U.2019 poz.1507) zaprasza na 3 dniowe szkolenie pn. "Kompetencje społeczne".

więcej

DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE "ALKOHOL - OGRANICZONA DOSTĘPNOŚĆ"


Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie realizuje działania profilaktyczne pod nazwą "Alkohol - ograniczona dostępność".

więcej

Projekt „GraduatON” Międzynarodowej Fundacji „Reaxum”

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie „GraduatON”. Celem projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

więcej

RUSZA IV EDYCJA KONKURSU „PODKARPACKI LIDER EKONOMII SPOŁECZNEJ”!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pn.: ”Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej”.

więcej

Spotkanie animatorów w projekcie „Liderzy kooperacji”

8 lipca odbyło się pierwsze spotkanie z animatorkami Partnerskich Zespołów Kooperacji województwa podkarpackiego, zaangażowanymi w realizację II Kamienia Milowego projektu „Liderzy kooperacji”. Jego głównym celem było przedstawienie osobom pełniącym tę odpowiedzialną funkcję podstawowych kwestii merytorycznych, organizacyjnych, prawnych i technicznych związanych z pracą PZK w najbliższych miesiącach.

więcej