Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  Jesteśmy na FB |

Zaproszenie do udziału w szkoleniu: „Spotkanie z superwizją

Data dodania: 2023-01-13 10:30

Serdecznie zapraszamy,

Szkolenie w terminie: 21-22 stycznia 2023r. 

Organizowane przez Uczelnię Korczaka – Akademia Nauk Stosowanych z siedzibą w Warszawie.

Moduł II „Spotkanie z superwizją” – szkolenie, które ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z superwizją pracy socjalnej. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu superwizji, dotyczącymi m.in. tego, czym jest superwizja, jak powinna być prowadzona, jakie korzyści daje pracownikom socjalnym, jaki ma cel i zastosowanie w pracy socjalnej. Poznają dobre praktyki z zakresu superwizji pracy socjalnej w Polsce i za granicą.

Miejsce szkolenia: Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Pelczara, ul. Witolda 11A, 35-302 Rzeszów.

Uczelnia Korczaka zapewnia zakwaterowanie w hotelu 3-gwiazdkowym (możliwy przed nocleg), wyżywienie (kolacja, śniadanie - hotel, obiad i przerwa kawowa w trakcie szkolenia), ubezpieczenie NNW, materiały szkoleniowe - książki.

Szkolenie będzie realizowane w formie wykładów i warsztatów w czasie 2 dniowego zjazdu. Zajęcia odbędą się w Rzeszowie. Szkolenie skierowane jest do osób zarządzających i pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej oraz pracowników socjalnych zatrudnionych poza systemem pomocy i integracji społecznej z terenu całego kraju. Bardzo proszę, aby zgłaszane osoby wypełniły i odesłały Formularz zgłoszeniowy oraz umowę uczestnictwa na adres mailowy: superwizja@uczelniakorczaka.pl jak najszybciej.

Osoba do kontaktu: Alicja Górka - Specjalista ds. projektów , 573 337 651,  a.gorka@uczelniakorczaka.pl 

Pamiętajmy o bezpiecznym przesłaniu danych.

Do pobrania:

wstecz