Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  Jesteśmy na FB |

Wybrano laureatów konkursów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży.

Data dodania: 2023-11-16 10:36

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie, jak co roku, organizuje konkursy profilaktyczne skierowane do dzieci i młodzieży ze szkół z terenu województwa podkarpackiego.

W dniu 15 listopada jury konkursowe pod przewodnictwem mł. insp. Marty Tabasz-Rygiel - Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w składzie: Barbara Bodio z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Łukasz Kosiba i Alina Kręt z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, nadkom. Elżbieta Siupik, kom. Monika Hędrzak oraz st. asp. Jerzy Ossoliński z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wyłoniło zwycięzców w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczne wakacje 2023” oraz w „Wojewódzkim konkursie na profilaktyczny spot filmowy”.

Listy laureatów oraz fotorelacja z obrad jury dostępne są na stronie internetowej: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/aktualnosci/122234,Bezpieczne-Wakacje-2023-poznalismy-laureatow-konkursu.html

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wzięcia udziału w konkursie. Laureaci, za pośrednictwem szkół zostaną poinformowani o terminie i miejscu wręczenia nagród oraz dyplomów.

 

wstecz