Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  Jesteśmy na FB |

Aktualności

Zapraszamy do składania zgłoszeń kandydatów na członków Podkarpackiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej

W imieniu ROPS w Rzeszowie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału w Podkarpackim Komitecie Rozwoju Ekonomii Społecznej. Zgodnie z art. 57 ust. 1 ustawy o ekonomii społecznej z dnia 5 sierpnia 2022 r. Członkami Podkarpackiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej mogą być:

więcej

Rekrutacja na: "KURS Szkolenie specjalistyczne z zakresu ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ"

Data dodania: 2023-03-24 08:10

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie informuje, o trwającej rekrutacji prowadzonej przez Instytut Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego na KURS Szkolenie specjalistyczne z zakresu ORGANIZACJI POMOCY SPOŁECZNEJ.

więcej

Nabór uzupełniający kandydatów na członków Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej ds. stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych

Data dodania: 2023-03-22 13:42
więcej

Zapraszenie na szkolenia dot. Lokalnych Planów Deinstytucjonalizacji Usług Społecznych

Data dodania: 2023-03-17 13:18

Zapraszamy na szkolenia dot. Lokalnych Planów Deinstytucjonalizacji Usług Społecznych, które realizowane są w ramach projektu „Liderzy Kooperacji”.

więcej

„Razem bezpieczniej” – nabór wniosków.

Data dodania: 2023-03-16 12:40

Rozpoczęto procedurę naboru projektów na 2023 rok, przewidzianych do dofinansowania w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 – 2024”, którego głównym celem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa poprzez wspieranie inicjatyw lokalnych.

więcej