Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie   |   Jak dojechać |  Jesteśmy na FB |

Aktualności

Spotkanie Regionalnej Grupy Interesariuszy w ramach projektu SIRM

Data dodania: 2023-12-08 10:14

W dniu 6 grudnia 2023 r., w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej odbyło się drugie spotkanie członków Regionalnej Grupy Interesariuszy z projektu „SIRM – Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów

więcej

Spotkanie partnerów i wizyta studyjna w Chorwacji w ramach projektu SIRM

Data dodania: 2023-10-09 13:18

W dniach 3-4 października 2023 r., przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie uczestniczyli w spotkaniu partnerów i wizycie studyjnej w ramach międzynarodowego projektu „SIRM – Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów”. Spotkanie odbyło się w chorwackim mieście Szybenik. Projekt jest realizowany w ramach programu Interreg Europa. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy z Rumunii, Łotwy, Włoch, Holandii, Słowacji, Polski i Irlandii.

więcej

Pierwsze spotkanie Regionalnej Grupy Interesariuszy w ramach projektu SIRM

Data dodania: 2023-09-13 09:52

W dniu 12 września 2023 r., w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej odbyło się pierwsze spotkanie członków Regionalnej Grupy Interesariuszy (RGI) w ramach w projektu „SIRM – Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Europa.

więcej

PIERWSZE SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU SIRM

Data dodania: 2023-07-11 13:15

W dniach 4-5 lipca 2023 r. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie zorganizowała Spotkanie Inauguracyjne międzynarodowego projektu „SIRM” – „Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów”. Spotkanie odbyło się w Rzeszowie w Hotelu Grand.

więcej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie dnia 1 marca 2023r. przystąpił do realizacji projektu pn. „Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów”

Data dodania: 2023-05-30 12:19

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie dnia 1 marca 2023r. przystąpił do realizacji projektu pn. „Społeczno-ekonomiczna integracja uchodźców i migrantów”, (z ang. Socio-economic Integration of Refugees and Migrants) – akronim „SIRM”

więcej